Dostawa
  1. Dostawa Towaru odbywa się za pośrednictwem operatora firmy kurierskiej (InPost, Kurier DPD, Kurier Rohlig Suus Logistics) lub w inny sposób zaakceptowany przez strony niewiążący się z nadmiernymi i nieuzasadnionymi kosztami po stronie Sprzedawcy i Klienta.

  2. Zamówione Towary dostarczane są zgodnie z wyborem Klienta bądź to bezpośrednio na adres Klienta wskazany w internetowym formularzu składanego zamówienia i potwierdzonego przez Klienta, jako adres do wysyłki lub odbierane osobiście w punkcie odbioru osobistego pod adresem podanym w trakcie wykonywania zamówienia.

  3. Towar zawsze zapakowany jest w sposób odpowiadający jego właściwościom, tak aby nie ulegał podczas transportu uszkodzeniom, utracie bądź zniszczeniu.

  4. Klient na bieżąco jest informowany o kosztach dostawy, są one podawane w trakcie wypełniania przez Klienta internetowego formularza zamówienia. Wysokość kosztów wysyłki zależy od kraju do którego wysyłane jest zamówienie, ilości zamawianych towarów ich wagi oraz sposobu nadania przesyłki.

  5. W jednej przesyłce mieści się maksymalnie 12 szt. lameli. Koszt jednej paczki wynosi 49 zł brutto. W przypadku większej ilości doliczone zostaną koszty za kolejne paczki.
    Ilości powyżej 60 szt. wysyłane są przesyłką paletową. Koszt takiej dostawy wynosi 300 zł brutto. Na palecie mieści się maksymalnie 400 szt.

  6. Dostawa realizowana jest tylko na terenie Polski.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium